Michaela Valková - 11.10.2016

  Veľmi milá pani. Dcére pomohla s matematikou. Môžem len odporúčať.                                                           

                  

   

 

 

 

 
Hriadelová Patrícia Hriadelová - 02.06.2016

 Doučovanie u p. Pagáčovej mi bolo veľmi nápomocné  nakoľko som sa svojpomocne nedokázala naučiť matematiku  I a II na a našťastie záchrana prišla v pravú chvíľu. Podarilo  sa mi urobiť MAT II a po väčších problémoch som dnes  zdolala aj MAT I. Ďakujem a odporúčam všetkým, ktorí stále váhajú či ísť práve k p. Pagáčovej. Veľmi dobrý prístup, zrozumiteľne vysvetlené nejasnosti a predovšetkým veľmi ochotná pani.               

 

 

 

  
Ostríhal Erik Otrísal - 02.06.2016                                                      

 Za seba môžem povedať, že hlavne kvôli doučovaniu u p. Pagáčovej som spravil skúšku z matematiky. Výborný prístup a hlavne schopnosť vysvetľovania, určite odporúčam :-)

 

 

 

 

 

   PuteroáIvana Puterová - 01.06.2016    

 Výborný prístup :-) jedna z mála doučovateľov, kde sa človek teší kedy príde opäť. Atmosféra na hodine bola super. Som na VŠ a len vďaka tomuto doučovaniu sa mi podarilo dať asi najnáročnejšiu skúšku na B..Takže ja len vrelo odporúčam :-)

 

 

 

 

 

  LackovičováSofia Lackovičová - 23.04.2016                                      

 S doučovaním som veľmi spokojná. Je vidieť že pani Pagáčová má veľa skúseností a poradí si s každým príkladom :-)

 

 

 

 

 

 

 

  Lančaričová Andrea Lančaričová - 08.04.2016                                         

 P. Pagacova pripravovala syna na deviatacky monitor. Získal väčšiu istotu pri riešení príkladov. Vysvetlila mu učivo, v ktorom nebol at tak doma.ďakujem jej veľmi pekne a odporúčam všetkým rodičom.

 

 

 

 

 

 

 

   BenkovskýMarek Benkovský - 27.01.2016  

 Vrelo odporúčam. Skúšku z matematiky som urobil na prvýkrát.     

 

 

 

 

 

 

 

michalikMiroslav Michálik - 23.10.2015

Vrelo odporúčam. Skvelá pani na doučovanie z Matematiky. Veľmi mi pomohla :)

 

 

                                         

 

 

 

 

   BláhováMarcela Blahová - 02.10.2015

 P. Pagáčová mi vysvetlí dvojhodinovú prednášku za pol hodinu s tým že tomu  naozaj rozumiem. Normálne začínam rozmýšľať nad predtermínom skúšky :D Veľmi som spokojná :-) Odporúčam!!

 

 

 

 

 

 

 

 

    TibenskáMargita Tibenská - 01.10.2015

   K pani Pagáčovej sme začali chodievať na doučovanie    najskôr s dcérou.(8.ročník ZŠ) Bola som max. spokojná s jej   prístupom a tiež výsledkami. Neskôr som znovu navštívila    pani Pagáčovú kvôli doučovaniu vysokoškolskej matematiky.Momentálne chodievame na doučovanie so synom, ktorý je hyperaktívny s diagnostikovanou poruchou pozornosti.(4.ročník ZŠ). Pani Pagáčová vie úžasne pracovať s deťmi a nechýba jej trpezlivosť. Výsledky sa dostavili u nás už po prvom doučovaní. Určite pani Pagáčovú vrelo odporúčam..S lepšou doučovateľkou som sa ešte naozaj ešte nestretla.

 

 

 

 

     
MelicherováAndrea Melicherová - 19.02.2015 

Som spokojná s pani Pagáčovou, je to veľmi príjemná a sympatická učiteľka..zrozumiteľne mi vysvetlila učivo, ktoré mi robilo problémy. Odporúčam!          

  

 

 

 

 

 

 

 

     KresťanováAndrea Kresťanová - 06.02.2015

 Pani Pagáčovú odporúčam, matematiku veľmi dobre ovláda,  všetko dobre vysvetlí, je veľmi milá, trpezlivá, a hlavne  ochotná.

 

 

 

 

 

 

 

    Dóková Andrea Doková - 05.02.2015

Matemaitka bola pre môjho syna zlý sen. Doučovanie s p. Pagáčovou, ktorá má úžasný prístup, milé vystupovanie, trpezlivosť a hlavne ľudskosť mu ukázalo, že aj matematika sa dá zvládnuť. Sme veľmi radi, že ju máme a že sa nám venuje. Veľmi pekne ďakujeme.

  

 

 

 

 

  
  MartinovičMichal Martinovič - 29.01.2015

  Môžem len odporúčiť, pani Pagáčová mi veľmi pomohla s       matematikou,oceňujem najmä jej pozitívny prístup a tak isto aj možnosť doučovania aj cez internet. :-)   

 

 

 

 

 

 

 

 

leng     Patrícia Lenghardtová - 21.01.2015

Tak milú a ochotnú doučovateľku z matematiky som ešte nemala. I keď na doučovanie nechodím dlho, môžem povedať, že má perfektný prístup a som spokojná. Odporúčam aj ostatným.

  

 

  


  SlobodováIvka Slobodová. - 20.01.2015

  Super pristup a super starostlivosť o klienta ;)

 

 

 

 

 

 

                        

Valovič

      Andrej Valovič - 16.01.2015

S matematikou na vysokej škole som mal veľký problém, kvantum učenia a nevysvetlené príklady a priznám sa matematika je moja slabá stránka, ale pani Pagáčová mi veľmi pomohla so všetkým, čo som potreboval a ochotne sami venovala a mal som dostatok času na to, aby som skúšku zvládol a pochopil danú problematiku. Určite ju odporúčam všetkým, ktorí majú podobný problém ako ja.

  

 

 

 

    Michaela Augustínová - 13.01.2015

Na doučovanie u pani Pagáčovej som bola síce pár krát, ale určite Vám ju môžem odporučiť. Oceňujem ochotu prispôsobiť sa, hlavne časovo. Pomohla mi aj so semestrálnym zadaním, z ktorého som mala plný počet bodov. Odporúčam všetkým :-)

    

 

 

 

 

 

 DostálAndrej Dostál - 09.01.2015

 Odporúčam :) Veľká pomoc na skúšky z matematiky a obe sú už úspešne za mnou.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  LenčešováLívia Lenčešová - 23.12.2014

Potrebovala som pomôcť so seminarkou z Matematiky a veľmi som bola spokojná. :-) všetko do podrobna vysvetlené, skvelý prístup a možná dohoda.

 

 

   

 

 

 

 

 

 ModerováTatiana Moderová - 17.12.2014

Pani Pagáčovej chodím na doučovanie dva mesiace a s prístupom som veľmi spokojná. Učivo mi dôkladne a podrobne vysvetlí, problém nie je ani dohodnúť si termín doučovania. Som rada, že som si našla takú dobrú doučovateľku. 

 

 

 

 

     
Harajová Kristína Harajová - 17.12.2014

U pani Pagáčovej som bola síce len párkrát, ale učivo som pochopila veľmi rýchlo a dobre. Naozaj skvelá doučovateľka.

 

 

 

 

 

 

 

 

  HorvatPeter Horvát - 17.12.2014

Mal som obrovský problém s matemtikou, pretože som na SŠ mal matemtiku iba v 1.ročníku. Teraz chodím na VŠ a po doučovaní u pani Pagáčovej sa moje znalosti z matematiky výrazne zlepšili.

 

 

                   

 

 

 

pardavy   Daniel Pardavý - 17.12.2014

Veľmi dobrý prístup aj znalosti spravil som obidve skúšky na ktoré som sa chodil pripravovať :-)